piatok 25. júla 2014

Dominika


[2014]  
- I'm seventeen and looking for a fight. - sa spievalo. Takže áno je mi 17. Hnedovlasá- hej bacha ani raz nenafarbená, vraj zeleno-modro oká. (čo?) 
- Vraj keď rozprávam kričím, ale ja len jasne artikulujem. Strašne veľa sa smejem. Na čom? Väčšinou neviem, ale kamaráti sa smejú so mnou. Keď sa nesmejem- som vážne melancholická. Vtedy vrčím a mojou odpoveďou nie je žiadna odpoveď.
-Čítam romány a Bibliu (ale fakt super vec do života, seriózne).
-Počúvam.. čo počúvam? Podľa nálady ale najviac preferuje rock. Hah, ale vypočujem si aj slaďáky, otrepané veci z rádia, zabudnuté dedove platne či mamine grécke vypalovačky. 
-Pijem vodu s citrónom
-Študujem na nejakej SZŠ-ke v odbore farmaceut a tam som niekde zaseknutá lebo neviem čo chcem. Vrátiť sa do postele medzi plyšáky a pozerať teletabíííz ( nie, neviem ako sa to píše) už nemôžem, takže len chodím do školy lebo vraj povinná školská dochádzka.
-Nechodím žúrovať, nefajčím, nepijem, neučím sa, mám silnú vieru. Som výnimočná. Hej som. V zlých ľuďoch hľadám to dobré a strateným ľuďom sa snažím ukázať cestu. 
-Dokážem byť neskutočne šťastná sebavedomo-zdravá a vidieť budúcnosť, ale dokážem nenávidieť seba,svet a stratiť všetko čo mi ani nepatrilo-upadať do depresie (vážne?).
 Kedže mám tu dobrú náladu píšem ďalej.Karma je sviňa.
- Ľúbim fotiť (ZENIT-E jáj), nakupovať v H&M, Orsay, NewYorker len Amisu, hrať počúvať zvuk gitary, jesť, dlho spať, cestovať a dávať druhé šance.
-Keď mi dohrá pesnička, zásadne si to všimnem až po nejakej dobe keď ju pustím od začiatku, lebo si ani nepamätám ako znela. Púšťam telku, ale nepozerám ju. Vyberám zošity do školy, ale úlohy si nerobím, keď sa snažím napiecť neznámi koláč- nikdy to nedopadne dobre. Neviem sa opáliť a keď som nervózna kokcem. Mám neskutočne zlú trpezlivosť, ale mám zlaté nervy.
-Neznášam Silvester, Veľkú noc, zimu, zvuk prázdneho šampónu - milujem Vianoce, Granko (aj keď by som ho vraj piť nemala) mango. Som čiastočný vegetarián- zjem len kuracie mäso
Ďalej by som tu mohla klábosiť o mojich dobrých a zlých stránkach, ale to sa skôr spýtaj.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Každý komentár mi vyčarí úsmev na tvári :)