sobota 8. júla 2017

Prvý (vý)letný týždeň.

Zakiaľ vy chodíte po festivaloch hnedý ako Gréci ja chytám klímu v lekárni bledá ako bielko z vajíčka (prirovnania level 999). Ale na moju obhajobu pehy mi vyšli už aj na rukách, plavky som stihla vyvetrať aspoň raz, takže, áno, začalo sa leto.

Viacerí z vás víkendujete pohode na Pohode, čo vam úprimne a hnusne závidím (nebudeme sa tu hrať na nič) ale pre tých čo ste neboli na Topfeste som sa rozhodla zhrnúť aspoň závidenia hodnú recenziu.

Čo som počula od ostatných, terajší ročník sa dosť pomenil (menej rockových skupín viac Bastille-u), navštívil nás aj Phanta Rhei stánok, ktorý mna osobne veľmo potešil handmade taštičkami, ktoré sme si mohli vyrobiť za symbolickú cenu.
Ďalej ma príjemne prekvapili, ochotní a zhovievaví barmani, ktorí nerozhodnej Dominike namiešali úžasný drink (fakt stál za to aby som sem napísala tieto bezvýznamné riadky).
Nesklamal ma ani výber jedla (nerozhodné stavy ma chytali aj tam, ale u mňa to vyhrali nudle- dokonca dva taniere po sebe. #nežer)
Jediné mínus festivalu bolo, že slečna ktorá predávala lístky nevie koľko stojí vstupné a ak si si nevšimol koľko si zaplatil, dostala pekný tringelt. (ale možno bola zúfalá z tepla.)

Z Topfestu som to namierila rovno do Ružomberka, kde sa konal už 10. ročník Detskej univerzity a skúsila som si #paniučitelkovanie. Čo som zistila? Že asi nezostarnem len v lekárni a bola by som fajn šikanátorka. (Just kidding they loved me).
    Obrázkove črevo z Phanta Rhei stánku:1 komentár:

  1. Haha no ja som zomrela :D Dievča, máš dobrý zmysel pre humor!

    emme-nahorach.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

Každý komentár mi vyčarí úsmev na tvári :)